איך בוחרים אולם אחד מקסים בין כל כך הרבה אולמות אירועים? 

לחגוג אירועים חשובים בחיים, כמו חתונה או בת מצווה, זה לא משהו שקורה לנו בכל יום. לכן ברור מדוע אם גם אתם חושבים להפיק חגיגה בקרוב, תרצו לעשות כל מה שניתן כדי שהיא תהיה מיוחדת ושונה. זו גם הסיבה שבגללה כדאי שתתחילו לראות כבר עכשיו מספר אולמות שונים של אירועים, כי אתם לא תאמינו כמה אופציות יש בתחום הזה בישראל. מה שכן, לעיתים דווקא בגלל שיש כל כך הרבה אולמות אירועים בחירת האולם המושלם אינה פשוטה. לכן אנחנו ממליצים לכם לקחת את הזמן ולנסות להגדיר בצורה הטובה ביותר מראש מה בעצם אתם מחפשים. 

אולמות אירועים עם אווירה 

אין ספק שחלק ממה שיקבע איך ייראה האירוע שלכם, זו השאלה איפה אתם עושים אותו ולכן כדאי יהיה לבדוק כמה שיותר פרטים לפני שאתם בוחרים אולם כזה או אחר של אירועים. רצוי לברר: 

  • איך מעוצב האולם
  • מה הגודל שלו
  • כמה אורחים אפשר לארח באולם
  • האם האולם כולל גם גן אירועים 
  • האם יש רחבת ריקודים גדולה 
  • האם יש מספיק חדרי שירותים 

בנוסף, כמובן שכאשר מדברים על אולמות אירועים עם אווירה, יש משמעות גם לנוף הנשקף מכל אולם. לכן אנחנו ממליצים לכם אומנם לעשות את הסינון הראשוני אונליין, אך כדאי גם לצאת מהבית ולראות במו עיניכם שניים או שלושה אולמות שיוכלו לבוא בחשבון עבורכם. 

כמה תשלמו על השכרת המקום? 

איך אפשר לדבר על השכרה של אולם אירועים ולא לדבר על העלויות? יש אולמות אירועים שהמחירים שלהם מאוד גבוהים אך החדשות הטובות הן שאפשר גם אחרת. כלומר, יש אולמות במחירים נמוכים יותר ובנוסף, לכל אולם יש תעריפים שונים במהלך השבוע ובסוף השבוע. כך, לדוגמא, כמעט בכל אולם תשלמו יותר על השכרתו ביום חמישי לעומת השכרתו ביום שני וזה עוד נתון שכדאי להתחשב בו. אתם לא באמת חייבים לשכור את האולם הכי יקר שיש כדי להבטיח שהחגיגה הקרובה תהיה מוצלחת כך שיש מקום להשוות מחירים לפני שאתם מקבלים החלטה סופית.