איתור נזילות במצלמה טרמית

כאשר יש לכם נזילות מים, פנו באופן מידי לאינסטלטור. חשוב מאד שתהיה מאחוריו חברה גדולה שתספק לו ציוד טכנולוגי יעיל לאיתור המפגע. נזילות, בדומה לסתימות ושאר המפגעים בצנרת, אינן קלות לאיתור גם אם הנזק כבר נראה לעיני כל. עם ציוד וידאו טרמי ניתן להבחין מיד איפה מתרחשת התקלה ולגבש סנריו תיקונים מלא עבורה.

ניסיון וותק מקצועי בשילוב ציוד וידאו טרמי מתקדם – הערובה שהתקלה תסתיים בהצלחה

כשאתם זקוקים לחילוץ מנזילה בצנרת, מאד חשוב לפנות לחברה שרברבית ברמה גבוהה שיודעת בדיוק מה לעשות, וכיצד לתפעל את התקלה. היא תשתמש בציוד וידאו טרמי אותו היא תטמיע במקומות הנחשדים כמקור התקלה והיא תאתר את מקורה מהר מהצפוי. או אז, היא תשתמש בציוד שרברבי מתקדם על מנת לחלץ אתכם ממנה: ספירלות אלקטרוניות, וחומרי איטום שונים לנזילה. לעתים, תידרש החלפה של הצינור המחורר אשר גרם לנזילה זו. הדבר ייעשה על ידי האינסטלטורים בשטח והם ישאירו אצלכם מערכת צינורות מוכנה וערוכה לשימוש בשנית.

הצלחת הטיפול בנזילה עם ציוד הווידאו הטרמי עולה על כל דרך אחרת

כשלאינסטלטור שלכם ישנו ציוד וידאו טרמי המאפשר לו להפעיל מצלמה באזורי תיקון צנרת – הדרך לפתרון קצרה מאד ומוזילה מאד את שעת הביקור. עבודה עם כזה ציוד לא רק מועילה לאינסטלטור, היא גם מועילה עבורכם בכך שהיא מאפשרת לזמניו של כל ביקור להתקצר, ולכם – ליהנות ממערכת צינורות נקייה מנזילות בפרק זמן קצר ביותר. באמצעות איתור נזילות במצלמה טרמית, תקלות שדווחו מראש כמצריכות ביקור של שעתיים יתקצרו לטיפול של 15-40 דקות בלבד!

המומחים שלכם בחילוץ קל מנזילות

כשיש לכם נזילה, אתם בוודאי כבר יודעים בדיוק אל מי לפנות: לחברה המחזיקה בציוד טרמי המשדר ווידאו לעבר מקור הנזילה. בתחום כמו איתור נזילות מים תדמור טכנולוגיות היא החברה שלכם ובשבילכם. החברה פועלת ללא לאות לאיתור התקלות בבתי הלקוח ובחצרותיהם והשבת מסלול זרימת המים על כנו. החברה נעזרת בשרברבים מומחים ומציידת אותם בטכנולוגיית השרברבות של המחר. טכנולוגיה זו כוללת ארגז כלי אינסטלציה מפותחים, בשילוב מצלמת וידאו טרמית המיועדת לעבודה שרברבית. מצלמה זו היא חלק משמעותי בהגעה לפתרון הבעיה.