3 שדרוגים לגינה – והמנצח – ג'קוזי לחצר!

בית עם גינה, חלום של הרבה אנשים לא רק בישראל, אבל מסתבר שג'קוזי לחצר הוא החלום של החולמים, הדובדבן שבקצפת, הפריט הייחודי שהופך את החצר למשהו לא רק יפה ונעים, אלא מפנק באמת. שלושת השדרוגים הבאים הם חובה לכל חצר, אבל לא יכולנו להתאפק ולתת לכם את המנצח ראשון ברשימה.

התקנת ג'קוזי לחצר שלכם היא התקנה של מכונת-הפינוק המושלמת. חורף, קר, ואתם מחליקים בנעימים לתוך אמבט של מים חמים ומהבילים ומפעילים זרם של מים המעסה את כל הגוף שלכם בזרם אחיד ונעים בעוצמה שבחרתם. כך יכול להסתיים היום שלכם אם שדרגתם את החצר שלכם בג'קוזי איכותי.

תוסיפו ערסל או כיסא תלוי לצד הג'קוזי לחצר שלכם

עוד שדרוג פרקטי ומנצח הוא פיתרון הישיבה המפנק של ערסל תלוי. לא עוד כיסאות משעממים ורגילים, כיסאות תלויים וערסלים הפכו לבחירה של מביני עניין. השילוב הבלתי מתפשר בין יעילות (מקום לשבת), נוחות (כי על זה לא מתפשרים אף פעם), ואפקט וויזואלי מרשים הפך את הערסלים והכיסאות התלויים לשדרוג הנבחר בישראל לצד הג'קוזי.

לחצר שלכם יש הזדמנות להשתדרג ולאיכות החיים שלכם גם, והמבחר האדיר של סוגי הכיסאות התלויים כיום אומר שתוכלו אפילו להתאים את העיצוב בחצר בין הג'קוזי לערסל ולייצר מרקם מהמם שיפתיע אתכם בכל פעם מחדש.

תאורת אווירה בתוך וסביב הג'קוזי לחצר

לא רק סביב הג'קוזי, בטוח שבחצר שלכם יש פינות חמד ואזורים ששווה להדגיש, ועיצוב תאורת חצר הפך לחלק מגננות או עיצוב הבית לכל דבר ועניין. מדובר בשדרוג חובה, לא פחות ולא יותר. הזכרו בגני האירועים בהם ביקרתם, וכיום אפילו במסעדות ובארים, וכמובן בספא המפנקים, הרי שעיצוב התאורה הוא לא גחמה או אופנה חולפת, אלא מבוסס על הבנה פשוטה וחד-משמעית: אנו מושפעים בצורה חדה ומיידית ממה שאנו רואים, והעיניים שלנו קולטות אך ורק אור.

מי שמחפש איכות חיים ושדרוג של חווית החיים, דעו לכם שהתקנת תאורת אווירה ממש בתוך הג'קוזי לחצר שלכם, מעל לכיסאות התלויים שלכם, וכמובן בפינות החמד (תחת תמונות או פסלים, לצד עצים או הדגשת צבע על הגדר וכיו"ב) יעשה פלאים לחצר ולחדוות השהות שלכם במרחב.