דרושים לבתי מלון

דרושים לבתי מלון מנעד רב של עבודות, מכל סוגי רובדים של האוכלוסייה ומכל המגזרים אשר קיימים. זו היא אופרציה אשר עושים בה שימוש במשך כל היממה, במהלך שבעה ימים בשבוע, במהלך שלוש מאות שישים וחמישה יום של השנה. בכל הנושאים אשר טמונים בתפעול של בתי מלון. הפעילות בבתי מלון מתחלקת לכדי שני סוגים – FRONT OF THE HOUSE – השירות אשר יוענק עבור אורחי בתי מלון – אנשי מכירות, פקידי קבלה, מלצרים ואף בל בויס. BACK OF THE HOSE – מחוץ לקלעים של בתי מלון – פעילות של דרושים לבתי מלון – מחסן מדים אשר יטפל בכל המדים של צוות העובדים של בתי מלון, פעילות אשר בהיבט של טבחים, אנשי משק אשר יטפלו בהיבט של ניקיון של שטח ציבורי ושל חדרים, אנשי אחזקה.

 מה היא הפרוצדורה של קבלה אשר נוקטים בה בבתי מלון?

תחילתה של פרוצדורה מותנית בראיון מטעם משאבי אנוש, במידה וישנה התאמה של העובד עבור מחלקה כל שהיא, הוא יישלח לכדי המשך של ראיון מטעם מנהל מחלקה אקטואלית. כל עובד עובר מינימום שני ראיונות. כאשר מדובר בתפקיד יותר בכיר, יעבור העובד ראיון אף מטעם מנהל המחלקה ואף מטעם המנכ"ל או הסמנכ"ל. לאחר שנמצא העובד מתאים במהלך שני ראיונות הללו ובוצעה בחינה של הממליצים, מבצעים לו מבחן של מהימנות על ידי מחשב ועבור תפקיד יותר בכיר, הוא יעבור מבחן גרפולוגי.

מה הוא המנעד של האורחים אשר מיוצגים באמצעות עובדי בתי מלון?

יועסקו בבתי מלון עובדים ותיקים וכן חדשים, סודנים, עולים חדשים, אתיופים, רוסים וערבים. כולם יתקבלו במחווה של רצון טוב, בתי מלון מעודדים שוויון זכויות וכן היתכנות של מיזוג והם שוכרים את שירות של עובדי מכל סוגי האוכלוסייה, הגוון, הדתות, המגדר וכן הגזעים. לא קיים מצב של אפליה. בנוסף לכך, במסגרת של פעילות של בתי מלון שהיעד שלה הוא תרומה לקהילה, הם שוכרים את השירות של קבוצה רבה של בני אדם בעלי מוגבלות זו או אחרת, אשר הם מועסקים באגף המטבח ובאגף של מחלקת פוליש בתוך מטבח בבתי מלון.