הדפסת תמונות על קנבס

אנחנו חיים בעידן ויזואלי, כזה שהאמרה המוכרת "תמונה שווה אלף מילים" הפכה בו למציאות רווחת: כולנו מצלמים כל הזמן, בעיקר בזכות מהפכת הסמארטפונים שמאפשרת לנו להסתובב כל הזמן עם מצלמה איכותית מאוד בכיס (או בעצם בכף היד, שהרי אנחנו נוטים להשתמש בטלפון שהוא גם מחשב בלי הפסקה…) ולתעד כל רגע שנראה לנו שווה הנצחה. גם השיווק, מרכיב משמעותי יותר ויותר בכמעט כל סוגי העסקים, נשען במידה רבה על אלמנטים ויזואליים ועל תמונות – ובהתאם גם הביקוש להדפסות על קנבס נמצא במגמת עלייה מובהקת.

מה אפשר להדפיס על קנבס?

הכל, בתנאי שהאיכות טובה מספיק. הדפסת תמונות על קנבס מאפשרת לנו להעביר אל הבד כל מה שנרצה – רגע אישי מרגש או יפה במיוחד, קולאז' שיצרנו, יצירת אמנות כזו או אחרת, תמונה פרסומית ועוד ועוד.

מגוון רחב של גדלים

עוד מאפיין בולט של הדפסת תמונות על קנבס הוא המגוון הרחב של הגדלים של הקנבסים – ניתן לבחור בדים קטנים יחסית (30 ס"מ על 30 ס"מ, 40 על 40 וכו'), בדים בינוניים בגודלם (70 ס"מ X 80 ס"מ, 60 על 90 וכו') וגם תמונות ענק בגודל של מטר על מטר וחצי ניתן להדפיס על הבד (שאגב, מיוצר מכותנה או פשתן, ושכבר במאה ה-14 החלו בני האדם להשתמש בו לצרכים אמנותיים, אז כמשטח לציורי שמן).

תוספת מבורכת לכל חלל

האפשרויות הרבות, הלמעשה כמעט אינסופיות, שמעניקה לנו הדפסת תמונות על קנבס, גורמת לכך שניתן לעצב כל חלל שהוא בזכות אופציה זו ולהגיע לתוצאות מרשימות מאוד. כך למשל ניתן לבסס את עיצוב המרחב על תמונה אחת שהודפסה על קנבס גדול במיוחד או לחילופין לתלות במרוכז כמה קנבסים קטנים שהתמונות שעליהם מתכתבות זו עם זו, והאפשרויות כאמור עוד רבות ומגוונות.

הדפסת תמונות על קנבס – לא להתפשר על האיכות

המגבלה היחידה במסגרת הדפסת תמונה על קנבס היא שהתמונה המקורית חייבת להיות איכותית. חשוב להדגיש שבימינו ההדפסה על הבד הינה עמידה מאוד והצבעים והגוונים נשמרים לאורך זמן, וכדי שהתוצאה תהיה הכי יפה שאפשר, ובפרט אם מדובר על קנבסים גדולים יחסית, חשוב שהמקור יהיה גם הוא יפה ומדויק.