כל השיטות המומלצות של חברה מקצועית להרחקת יונים

היונים מסבות נזק לקירות ולמזגן בבית שלכם וכן הן עושות רעש בזמן השריטות של הציפורניים שלהן על גבי הגגות השונים, אלו הן סיבות מספיק טובות על מנת להעסיק את שירותיה של חברה מקצועית להרחקת יונים. גורם נוסף לשכירת שירותיה של חברה מקצועית להרחקת יונים הוא הסכנה לחלות במחלה זיהומית, כי הן מפורסמות כגורם האחראי לחיידקים ולהעברת מחלות. כמו ן, הן מלכלכות את הבית שלכם.

מה הן השיטות שבאמצעותן תרחיקו את היונים מהבית שלכם?

  • שכירת השירות של החברה המקצוענית בתחום הרחקה של יונים – בחברה מקצועית בתחום הרחקה של יונים עושים שימוש בטכניקות מתקדמות עבור הרחקת היונים ולא עושים שימוש בחומרים מסכני חיים, כדי ליצור את הריחוק של היונים, וזאת בלי הגורם של צער בעלי חיים, וגם מפאת הסיבה של מניעה של ריחות שאינם נעימים בבית שלכם וכן מניעת הפצה של חיידקים ושל מחלות.
  • שימוש באביזר הדחליל – הוא עשוי רובו ככולו מפלסטיק והוא נראה כדמות עורב, גם בצבעים שלו וגם באופן הדמות שלוב. לרוב דחליל יעיל עבור מעקה ושטח קטנים ולא יעיל עבור מרפסת גדולה. זה הוא פתרון יעיל לטווח הקצר.
  • שימוש באביזר של דוקרנים – הדוקרן למעשה יוצר מעין חסימה פיזית ונחשב לאחת מהשיטות הכי יעילות עבור הרחקה של יונים. את הדוקרן מלבישים על האזור אשר בו יושבות לרוב היונים או על אדן החלון, באופן שלא יפגע ביונים, אבל באופן שימנע מהם להתמקם.
  • שימוש באביזר של רשתות עבור ביצוע הרחקת יונים – זוהי השיטה הכי יעילה לביצוע מיגור היונים בבית שלכם. אופן השיטה הזו לא פוגעים בבעלי חיים מכיוון שהרשת עשויה מפלסטיק וכן הוא יעיל לטווח הארוך.
  • הרחקה של יונים על ידי תדרים – ישנו מכשיר שהתדר שהוא משדר עשוי לגרום לחוסר מוחלט של נוחות באופן השמיעה של היונים וכך למעשה הן נסוגות מן הבית שלכם, אבל באופן זה ערכו סקר אשר גילה, כי המון אנשים לא ממליצים על מכשיר התדרים ולרוב, ניתן היה להבחין ביונים ישובות על גבי מכשיר זה ומטילות עליו את קינן, מפאת הסיבה שהן הורגלו לרעש במינימום זמן, לכן שיטה זו לא הצליחה.