יש טיפול בצריבה בשתן

אתן לא לבד. מאות נשים בישראל סובלות מהמצב המעיק הזה, מגיעות לרופאים, מקבלות טיפול וללא הועיל – אבל אל ייאוש! יש טיפול בצריבה בשתן, ואפשר לצאת מהבעיה המציקה הזו, אפילו אם היא כבר כרונית. שמעתן נכון, גם אם אתן "סוחבות" את הצריבה כבר חודשים רבים, או שהיא באה והולכת בזמנים מסוימים (סביב הווסת, ברגעי סטרס גדולים בעבודה וכיו"ב) – הפתרונות הטיפוליים לצריבות במערכת השתן זמינים לכן.

צריבה בשתן היא לא תמיד דלקת, ולכן הטיפול ה"מסורתי" של הרפואה הקונבנציונאלית לעיתים קרובות פשוט לא עוזר. הוא יכול להשתיק לרגע את המצוקה, אולי להרגיע מעט את הצריבה, אבל אם היא חוזרת שוב ושוב, הרי ששורש הבעיה לא טופל, והצריבה בשתן מחזיקה.

אז מה הטיפול בצריבה בשתן?

ובכן, שלא כמו ברפואה האלופטית, הרפואה הסינית המסורתית מתבוננת בכל מטופלת ומטופלת בנפרד, ומבינה את מקור הצריבה שלך, ולא לפי סטטיסטיקה. בתהליך אבחון מדוקדק וקפדני ניתן לזהות מה מקור הצריבה בשתן – ולטפל.

כאשר מטפלים במקור, במקום לשכך שוב ושוב בתרופות כימיות, גודעים את הבעיה מן השורש, ובכך הטיפול מסתיים. הצריבה בשתן נעלמת, ועימה נעלמות תופעות אחרות שכן מתחת לפני השטח תמיד יש משהו שמסתתר שבלעדיו לא הייתה מתאפשרת תופעת הצריבה מלכתחילה. בצורה זו הטיפול בצריבה בשתן ברפואה סינית מאפשר רמיסיה עמוקה ולא נסיגה קלה של פלסטר.

איך עובד דיקור סיני כטיפול לצריבה בשתן?

באופן כללי, הדיקור עצמו מערב החדרת מחטים דקיקות כשערה לנקודות מיוחדות לאורך הגוף. נקודות ספציפיות אלו מותאמות לאופי הבעיה הספציפית שאובחנה כמקור לצריבה בשתן, והטיפול מתחיל לעבוד. כל נקודה ונקודה נותנת לגוף הוראה, ממש כמו כפתור הפעלה וכיבוי, ומעוררת תהליכים טבעיים של הגוף, וכל זאת מבלי לייצר תופעות לוואי.

ברגע שמחולל החולי (במקרה זה הצריבה בשתן) טופל, הרי שהתופעה עצמה תחלוף כאילו לא הייתה. רבים מתייחסים לכך כ"קסם", אך העובדה היא שהתורה הסינית מבוססת על אלפי שנות עבודה קלינית והתוצאות ניכרות בקליניקה באופן חד משמעי בטיפול בבעיות רבות, כאשר טיפול בצריבה בשתן הוא אחד הפשוטים והנגישים שבהן.