כל מה שצריך לדעת על טיפול פנים מקצועי

כמו שכולנו כבר היינו אצל ספרים ומעצבי שיער שונים, כך גם רובינו כבר פגשנו קוסמטיקאיות שונות, ואולי אפילו מעסות שונות, ואפילו גניקולוגים שונים, ולבסוף בחרנו במתאים ביותר – הגיע הזמן לעשות זאת גם עם טיפול הפנים שלכן.

הבחירה במעצב השיער, במטפל וכיו"ב, כמו כל בחירה אחרת, מתבססת על כמות ההבנה שיש לנו בנושא, ועל היכולת הטבעית שלנו להסתכל פנימה או פשוט להביט במראה ולהחליט – האם אני מרוצה או לא. כשמדובר בטיפול פנים, המקצועיות נראית מיד לעין, ואיתה גם התחושה הפיסית הנלווית. בכל זאת, לא ניתן לכל אחד לגעת לנו בפנים, וכדאי מאוד לבחור נכון.

טיפול פנים אצל מומחית לפנים

דבר ראשון, לא לחינם הרוב המוחלט של מטפלי הפנים הן מטפלות, נשים, שמגיעות עם כל המודעות לחשיבות הטיפול ולמראה הפנים שלנו. לכן הבחירה שלנו צריכה להתבסס קודם כל על הניסיון של מטפלת הפנים, שכן לשנים יש משמעות.

טיפול פנים מקצועי צריך להרגיש טוב. לא רק המראה קובע כאן, אלא גם התחושה הפיסית. לאחר טיפול מקצועי, הפנים שלך יראו טוב יותר. לפעמים זה ייקח כמה שעות, ולפעמים זה יהיה מיידי, אבל טיפול מקצועי ונכון מוביל לתוצאה חד משמעית. אבל מה עם התחושה הפיסית?

טיפול מקצועי באמת של מטפלת פנים עם ידיים מנוסות וידע רחב יוביל אותך לא רק לתחושה הפנימית הטובה שמבוססת על מה שאת רואה במראה, אלא גם על התחושה הפיסית הנעימה, שהפנים שלך מרגישות טוב, וקורנות מבריאות.

סוגי הטיפולים השונים:

טיפול פנים מקצועי הוא בעצם כר רחב המציע לך מגוון אפשרויות. מטפלת מנוסה לרוב תוכל לתת מענה לכל מגוון השירותים הללו, ואת כולם לעשות על הצד הטוב ביותר:

  • אנטי אייג'ינג – מינוף טכנולוגיה חדשנית ליצירת התעוררות וחיוניות של העור, להפוך אותך לצעירה יותר.
  • טיפול בפיגמנטציה – נפוץ גם אצל גברים, פילינג עמוק שגורם לפנים להיות חלקות ואחידות, ומעלים כתמי עור וכתמי שמש.
  • טיפול באקנה – סילוק פצעים אלו מהשורש, עם טיפול משלים וייעוץ בהתאם לשורש הבעיה, כולל סילוק צלקות.
  • העלמת נימים – איתור, סילוק וניקוי נימי דם בולטים היוצרים פסים אדומים על הפנים

אלו הטיפולים העיקריים, המקבלים השלמה עם מתיחת פנים ללא ניתוח לצד טיפולי פנים בהתאמה אישית מלאה.