עם מי כדאי ללמוד לקראת בחינת הלשכה לעורכי דין? 

בעקבות השינוי בנוסח הבחינה ללשכת עורכי הדיןה שנחת עלינו כמו רעם ביום בהיר שבנת 2017 אנחנו רואים מתמחים רבים שפונים בטרם הבחינה ללשכה לחברות המתמחות בתרגול והדרכה לקראת הבחינה. בעקבות השינוי אחוזי ההצלחה בבחינה ירדו משמעותית ומתמחים רבים של היום חוששים לקראת הבחינה הזו שבעתיים ממה שחששו המתמחים של לפני שנת 2017. 

המתמחים מצאו כי הסיוע שניתן באמצעות חברות ייעודיות שמבינות את השינוי שחל בבחינה, חברות בעלות כלים מקצועיים שיעזרו לעבור את הבחינה ושיכולות לכוון כל מתמחה להצלחה בבחינה, גורם למתמחים רבים לפנות מוקדם ככל הניתן לחברות אלו כדי לקבל את כל הסיוע והתמיכה שיביאו לציון עובר בבחינת השלכה. 

אם תעשו חיפוש מהיר באינטרנט תגלו כי ישנן הרבה חברות המציעות את השירותים המקצועיים על מנת לעזור למתמחים ברחבי הארץ לעבור את הבחינה. אך איך ניתן לדעת מי החברה שבאמת מומלצת? ההשקעה עבור מסלול לימודי לקראת הבחינה לא תמיד זולה וישנם מגוון מחירים שונים בין החברות, אך אם אתם שמים את מיטב כספכם על מסלול לימודי בעל משמעות כל כך כבדה (מבחן ההסמכה) בהחלט רצוי להשקיע כל שקל רק לוודא כי עושים זאת במקום הנכון. 

חברות רבות מציעות מסלולים שונים, אז איך אדע מה הכי נכון לי?

  • מה אני מקבל – חשוב לערוך השוואה בין המסלולים השונים על מנת להבין על מה אתם משלמים ויותר חשוב מה אתם מקבלים בשורה התחתונה. 
  • המלצות – הרבה מחברות ההדרכה מציגים בפניכם המלצות או חוות דעת של אנשי מקצוע בתחום. חשוב לעבור על חוות הדעת ולשאול גם קולגות שאולי מכירים בחברות אלו על מי הם היו ממליצים או מה הם חושבים על החברה שאת התרשמתם בעיקר. 
  • שיחה טלפונית – אם אינכם בטוחים מי החברה שהרשימה אתכם, מה המסלול המתאים ביותר עבורכם, מומלץ ליצור קשר עם החברה ולשמוע פרטים בטלפון, כך תקבלו תחושת ביטחון על החברה והם יוכלו לעזור לכם לבחור את המסלול הטוב ביותר עבורכם. 

חברת לוירז מלווה מתמחים רבים ברחבי הארץ להצלחה בבחינות הלשכה. אם גם אתם רוצים לעבור את הבחינה בקלות, רוצים ליווי שמתאים לכם כמו כפפה ליד, אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.