המדריך המלא למציאת מוסכים אמינים

כשמדובר במציאת מוסכים הדרישה החשובה ביותר היא אמינות. זהו הפרמטר שבגינו יבחר בעל הרכב את המוסמך אליו יביא את הרכב שלו באופן קבוע במידת הצורך, כשהוא יודע שהוא משאיר את הרכב בידיים הטובות, האחראיות, המקצועיות וההוגנות ביותר. 

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת כשאתם מחפשים אחר מוסכים אמינים, הוא עניין האישורים. מוסכים מורשים עובדים באופן ישיר תחת משרד התחבורה, ועליהם לעמוד בתקנים מחמירים יותר כמו גם להציע מחירים הקבועים בחוק. עבורכם, המשמעות היא שלא יהיו הפתעות מיותרות. 

אז איך מוצאים מוסכים מורשים ומצוינים?

  • קחו המלצות – מן הסתם שכל הסובבים אתכם לוקחים את הרכב שלהם אל מוסכים כאלו ואחרים מידי פעם. אך שימו לב, בדרך כלל מוסכים מורשים יעבדו עם חברות ספציפיות, כך שלא כל מוסך יוכל לקבל את הרכב שלכם. שימו לב שהמוסך שבחרתם באמת מטפל ברכב מהסוג שברשותכם.
  • איכות ושקיפות – מוסך מקצועי ואמין יעניק לכם את האפשרות לבחור בין חלק חלופי ומקורי. כל התהליך יבצע בשקיפות מלאה כך שתדעו את כל ההבדלים בין החלקים, ההשלכות והסוגים הקיימים. כמובן שהטיפולים במוסך מורשה מגיעים עם אחריות על העבודה והחלקים כך שאם יש בעיה, תדעו שיש לכם למי לפנות. 
  • ציוד איכותי – מוסכים מקצועיים מקפידים להתעדכן כל הזמן בכל הנוגע לציוד איכותי ומתקדם. בנוסף, ישמרו על סדר וניקיון במוסך ותהליך קליטת הרכבים טרם הטיפול יתבצע גם הוא כהלכה.
  • חפשו אותם באינטרנט – כמו כל עסק אחר, גם מוסכים מובילים יתהדרו באתר אינטרנט מושקע ועמודים ברשתות החברתיות. בדרך כלל בעמודים הללו תוכלו לעבור על ביקורות והמלצות מלקוחות עבר, ולהצליח לגבש את החלטתכם בצורה יעילה יותר. 

עובדים ברמה הגבוהה ביותר

מוסכים המחזיקים בעובדים המוסמכים בתחומים שונים, הינם מקצועיים ורציניים יותר. Bg2000 הינו מרכז שירות מתקדם לרכבי פג'ו, סיטרואן ו- DS המציע מגוון רחב של טיפולים, חלקי חילוף איכותיים, פחחות ושירותים נוספים. המטרה שלנו היא לשלוח אתכם חזרה לכביש בראש שקט ועם אפס דאגות, עם רכב תקין בדיוק כמו ביום שהוצאתם אותו מהניילונים.