שיטת מיקרובליידינג לגבות מושלמות

עולם הטיפוח והיופי לא שוקט על השמרים, ומדי כמה זמן אנו מגלים שיטות וטכניקות חדשות שהם תוצר של מחקר, פיתוח ורצון להחדיר חידושים עם תוצאות יותר זריזות וטובות לטיפולי יופי שונים. שיטת השערה למשל, זו שיטה שקראו לה בעבר איפור קבוע ידני ואשר נהגו לעשות אותה עם מכשירים חשמליים. באמצעות מכשירים אלה,  הוחדר פיגמנט מתחת לעור כדי לעשות איפור קבוע ומה שהשתנה הם הלהבים החדשים הנקראים: מיקרובליידינג אשר הצורה שלהם מדמה שערה הכי טבעית שיש, ולכן באמצעותם ניתן היום להחדיר פיגמנט בצורה מדויקת ובצורה מאוד חדה וצרה שקשה היה להגיע אליה בשיטות הקודמות של שיטת ההשערה.

התוצאות עם השיטה החדשה, כל כך טבעיות, מה שגרם לה להיות הטרנד הכי מבוקש היום בעולם היופי הנשי.

גבות מטופחות זה כרטיס הביקור שלך!

השיטות החדשות של ההשערה גרמו לכך, שלאן שלא נביט, נראה נשים עם גבות עבות ומטופחות. השיטה כל כך הצליחה והמראה כל כך טרנדי, שהיה מי שחשב ששיטת השערת הגבות בצורה שהיא נעשתה עד היום, לא ממש הצליחה לדייק והיה קשה מאוד להגיע לתוצאות ממש טובות. עם הלהבים של מיקרובליידינג בהחלט אפשר גם לקצר את זמן עיצוב הגבות, וגם להגיע לשלמות מבחינת עובי, פרופורציה, וטבעיות. הלהבים כל כך קטנים שהקוטר שלהם הוא כמו של שערה טבעית, וקל מאוד להגיע לעיצוב גבות מושקע ומושלם עם הלהבים הללו. אין אישה היום שתוותר על גבות מעוצבות, שמבליטות את העיניים, המצח ותורמות למראה נשי וטבעי.

יתרונות שיטת ההשערה עם הלהבים מיקרובליידינג

  • בטכניקה הזו, כמות הפיגמנט המוחדרת לעור קטנה ובדיוק במינון הנכון, ולכן היא מתקבעת על העור הרבה יותר זמן בין 6 -10 חודשים.
  • עם דיוק וניסיון יכולה כל קוסמטיקאית או מעצבת גבות להגיע לגבות עבות ומושלמות.
  • הפיגמנטים שנקלטים בתוך העור, הם סמיכים עם ריכוז פיגמנטי גבוה.
  • יש הבדל בין איפור קבוע לבין שיטת המיקרובליידינג.
  • השיטה נגישה וזמינה לכל מאפרת או מעצבת גבות, ובזמן קצר עם הלהבים של מיקרובליידינג, אפשר להגיע לתוצאות מדויקות, טבעיות ומרשימות.