למה מצבר עד הבית זו אפשרות שכדאי לכם להכיר? 

להיתקע עם הרכב, לכל הדעות, זו סיטואציה מאוד לא נעימה. לא רק שזה הורס לנו בדרך כלל את כל היום, זה גם לרוב קורה ברגע הכי פחות מתאים. לכן אנחנו יכולים להבין מדוע אתם תוהים מה באמת אפשר וכדאי לעשות ברגע כזה, והגיע הזמן שתדעו: מצבר עד הבית זה הפתרון. אם בעבר מי שנתקע בלי מצבר היה צריך להתקשר לגרר, לחכות שלוש שעות ואז לגרור את הרכב למוסך, הרי שהיום אפשר לעשות את הכול בצורה הרבה יותר פשוטה. אפשר להזמין מצבר שיגיע ישירות עד הבית וכך תחסכו זמן, התעסקות וגם לא מעט כסף. 

מצבר עד הבית – ממי מזמינים את השירות המתקדם הזה? 

בין אם אתם גרים בחיפה, בירושלים או בכל מיני ערים אחרים בישראל, אתם יכולים להיות בטוחים שגם באזור שלכם יש עסקים שמציעים שירותי מצבר עד הבית. עם זאת, כפי שקורה גם לגבי תחומים אחרים בחיים, לא כל מי שמציע שירות כזה באמת עושה את הטוב ביותר לטובת הלקוח. לכן, כשאתם חושבים על מצבר שמגיע עד הבית כדאי יהיה לבדוק שאתם פונים אל חברה שתיתן לכם שירות כמה שיותר מהר, כי אחרת זה כמו לחכות לגרר. בנוסף, רצוי לבדוק מראש מה כולל השירות והאם הלקוחות האחרים שיצא להם להזמין את אותו שירות יצאו מרוצים. 

האם זה עולה הרבה יותר מידי? 

אין ספק שבעידן המודרני יש סוגים שונים של שירותים שיכולים להיות מאוד נוחים אך גם מאוד יקרים. לכן אנחנו יכולים להבין אם אתם מוטרדים גם מהעלות של מצבר שמגיע עד הבית. החדשות הטובות הן שמדובר על שירות פשוט ולא מורכב מידי, כך שהמחיר אינו גבוה. בנוסף, אם שירות של מצבר עד הבית יגיע תוך זמן קצר ויגרום לכך שלא תאבדו את כל יום העבודה שלכם, זה כמובן משתלם. בדקו שאתם פונים אל חברה מקצועית שיש לה כמה שיותר המלצות ותראו שלא תצטערו על כך, כי מה פתאום שתחכו שעות ארוכות עד שהגרר יגיע?