איך עורך דין גירושין עוזר לצאת לדרך חדשה?

גם בעידן שבו אחד מכל 3 זוגות מתגרש, וכשבסופו של דבר גם כשעומדים מתחת לחופה, נרגשים ומלאי אופטימיות, עמוק בלב יודעים שהמסע המשותף לא בהכרח יימשך לנצח, כל אדם שמוצא עצמו מנהל הליך גירושין עובר חוויה לא פשוטה. כשישנם ילדים, המורכבות גדולה אף יותר, וגם קונפליקטים סביב חלוקת הרכוש עלולים להוסיף על הקושי הרגשי. על-מנת להשלים את הפרידה באופן החיובי ביותר ולצאת לדרך חדשה בקלות יחסית ובמהירות הרבה ביותר האפשרית מומלץ להיעזר בעורך דין, וכמובן שכדאי שיהיה זה עו"ד מומחה לגירושין.

הסכמי גירושין

המפתח לחיים נטולי מתחים וסכסוכים לאחר הפרידה הוא חתימה על הסכם גירושין, ובפרט הסכם גירושין שניסח עורך דין מנוסה ומיומן. הסכם שכזה מפרט את ההסכמות שמושגות בין בני הזוג לגבי כל פרט ופרט, כולל חלוקת הרכוש ובפרט בנוגע לאופן גידול הילדים לאחר הפרידה. הסכמי גירושין מוצלחים כוללים גם מנגנונים חכמים שמאפשרים להגיע לפשרה גם בעתיד, כמעט בכל מצב ותרחיש.

הפן הרגשי של עבודת עורך דין גירושין

גם עבור עורך דין גירושין הם חוויה לא נעימה, שכן גם אם הוא לא מעורב רגשית ולא צד בסיפור, עצם הכניסה לחייהם של בני אדם ברגע לא קל ולעתים אפילו טראומתי עבורם מכבידה במידה מסוימת גם עליו. יחד עם זאת עורך דין מנוסה בתחום הגירושין יודע לנטרל את הרגשות, הן שלו והן של לקוחותיו, להרגיע את הסערות שעשויות להתחולל בנפשם, ולהציג בפניהם בכל נקודת זמן את הפעולה הטובה ביותר עבורם – פעולה שמבוססת על היגיון וראיית העתיד הטוב ביותר שיש, ולא על משקעי העבר.

בקיאות מוחלטת בחוק על כל השינויים שמתחוללים בו

דרך נוספת שבה עורך דין גירושין מסייע למי שעובר פרידה ומבקש לצאת לדרך חדשה בקלות ובמהירות, היא בזכות הבקיאות המוחלטת שלו לגבי החוקים הרלוונטיים, שעוברים בשנים האחרונות שינויים בלתי מבוטלים. בפרט משתנה האופן שבו נתפשת משמורת משותפת, ואיתה גם תשלומי המזונות, וישנן עוד תמורות שחשוב לקחת בחשבון כשמסיימים פרק אחד בחיים ועוברים לפרק הבא – עורך דין גירושין איכותי מבטיח ללקוחותיו את מיצוי האפשרויות שמציע החוק תוך ראיית טובת כל הצדדים ובפרט הילדים.