עורך דין לגירושין – האיש שלכם בשטח

בשעה הקשה של פרידה, טוב לקחת מי שילווה את בני הזוג. הטוב ביותר הוא לקחת עורך דין לגירושין שייצג את שניהם. או אז הוא יכול לעשות את זה בדרכי שלום ולא במלחמה. זוגות בגירושין נוטים להילחם אחד בשני ועורכי הדין לגירושים לפעמים מלבים את הלהבה. הניסיון לימד שגירושין בתוך פישור וגישור הם קלים יותר ומשיגים בהם תוצאות טובות יותר, במיוחד לגבי הילדים. אבל לשם כך יש צורך בעורך דין שהוא מקצועי, מנוסה ורודף שלום בעצמו.

עורך דין לגירושין – הצצה אל הדין הבינלאומי

עורך דין טוב יצטייד גם בכלים שנמצאים במשפט הבינלאומי. מסתבר שגירושין ומלחמות בין בני זוג הם נחלת העולם ובכל המקומות הכעס והתסכול הם כמעט זהים. מדי פעם עולה נוהג חדש במדינה מסוימת וטוב לעורך הדין של גירושין להתמצא בדברים ולפעמים להשתמש בהם. לכן, כיום, במהלך דיונים בבתי משפט, מצוטטים גם מקרים מחוץ לארץ, במיוחד כשהשופט באותם המקרים נהג במקוריות והשתמש בדרך יצירתית.

איך לבחור עורך דין לגירושין?

קודם כל על בני הזוג לדעת שעורכי הדין הטובים לגירושין הם אלה שלא הגיעו לבתי המשפט, שבני הזוג יצרו את ההסכם בהדרכה שלהם בלי דיונים ובלי החלטות של שופט. עורך דין לגירושין שמסוגל לבנות הסכם גירושין מבלי להגיע לדיונים מיותרים הוא הטוב ביותר עבור הזוגות. הדרך להגיע אליו תדרוש קצת חקירה אבל אפשר לקבל המלצה מפה לאוזן, כיוון שרבים רבים המפרקים את נישואיהם.  

פירוק נישואים מחוץ לכותלי בית המשפט הוא הדרך הטובה ביותר להביא את בני הזוג לפרידה שקטה ומכובדת. פרידה כזו תהיה קצרה יותר ותמנע כעסים מיותרים. כמובן שהיא עדיפה בהרבה לטובת הילדים, ככל שיש כאלה. עורך דין לגירושין שטובת בני הזוג היא העומדת לנגד עיניו, יביא את בני הזוג להתדיינות שקטה ויערוך אתם ביחד הסכם מכבד ומיטיב. נכון שבדיונים בתוך בית המשפט הוא מרוויח יותר מבחינה כלכלית אבל הרווח האמיתי הוא ביצירת הסכמים ששמרו על בני הזוג מפני עצמם ושמרו על היחידה המשפחתית שלהם, בשעת המשבר הקשה של הפרידה.