מתי כדאי לפנות אל עורך דין מכרזים?

אם יש לכם חברה המעניקה שירותים, בין אם מדובר בחברה קבלנית מכל סוג שהוא, חברת ציוד משרדי, ריהוט ועוד, מכרזים יכולים לאפשר לכם להגיע להגדלה משמעותית של מחזור המכירות שלכם, ולהגיע אל קהל לקוחות רחב וגדול יותר באופן משמעותי.

יחד עם זאת, הגשת מכרזים איננה פשוטה. מדובר בניירת רבה שיש להגיש ואף הכנה של החברה שלכם לקראת הגדלת השירותים או המוצרים שאתם מספקים במידה ותזכו. לכן, אם אתם חושבים על השתתפות במכרז, עורך דין מכרזים הוא איש המקצוע אליו אתם צריכים לפנות, והוא יוכל לסייע לכם לאורך כל התהליך ועל הצד הטוב ביותר.

בדיקת המכרז והדרישות

הדבר הראשון שיכול לבצע עבורכם עורך דין מכרזים הינו בדיקה של חוזה המכרז והמסמכים המשפטיים. בכל מכרז מעורבת חוברת משפטית מנוסחת היטב, וללא ידע משפטי והבנה של הניסוח, יהיה לכם קשה להבין את כל המידע, עד לפרטים הקטנים ביותר. ומדובר בפרטים קטנים אשר פספוס שלהם יכול להפוך את כל המכרז על פיו, ולגרום לכם להרוויח הרבה פחות מהמכרז במידה ותזכו בו, או יותר גרוע – להגיע להפסדים.

לכן חשוב לפנות אל עורך דין מכרזים אשר יוכל לבדוק היטב את חוברת המכרז וכל מסמך עליו אתם חותמים כך שתוכלו להיות בטוחים כי יש לכם את כל המידע עבור המכרז אליו אתם ניגשים ואת כל המידע המשפטי הרלוונטי.

השתתפות במכרז

לאחר הבדיקה של עורך הדין, אם תחליטו להשתתף במכרז, השלב הבא יהיה למלא את כל המסמכים הנדרשים. גם לצורך כך יש להשתמש בשירות של עורך דין מכרזים מקצועי אשר יסייע לכם למלא את המסמכים בצורה נכונה ומדויקת.

שימו לב, כדאי לבחור עורך דין שיש לו ניסיון בתחום בו אתם עוסקים והבנה באותו התחום. לדוגמא, אם אתם מגישים בקשה למכרז על אספקת שירותי ניקיון לבניין עסקים גדול, עליכם לבחור עורך דין שלא רק מבין בעסקים, אלא גם בחברות מהסוג שלכם ובשירותים שאתם מעניקים בכדי שיוכל למלא את מסמכי המכרז בצורה מדויקת ונכונה.