מה כדאי לדעת כשמחפשים עורך דין פשיטת רגל? 

להודות שיש לנו בעיות כלכליות ושאנחנו לא מצליחים לעמוד בכל ההתחייבויות שלנו זה לא דבר קל. הסיבה יכולה להיות השקעות כלכליות מוטעות, הימור לא נכון או כל הסתבכות אחרת. מה שבטוח זה שיש מקרים שבהם לא נוכל להימנע מפשיטת רגל, וכדאי שתדעו: היום אפשר לעשות את זה גם בדרך מקוצרת. כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אל עורך דין לענייני פשיטת רגל, להציג בפניו את המצב שלכם ולבקש ממנו סיוע. עורך דין פשיטת רגל הוא אדם שלמד את התחום, מכיר את כל השינויים שהתרחשו בענף הזה בשנים האחרונות והוא יוכל לעזור לכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים. 

איזה עורך דין פשיטת רגל הוא אדם שבאמת כדאי להתייעץ איתו? 

כבר בחיפוש מהיר וראשוני שתוכלו לעשות בגוגל תגלו שיש לא מעט עורכי דין לענייני פשיטת רגל. משמעות הדברים היא שצריך לבדוק במי בדיוק אתם בוחרים והאם עוה"ד שאליו אתם מתכוונים לפנות הוא מקצוען ורציני. הפרמטרים שיוכלו לעזור לכם לבחור עורך דין פשיטת רגל הם: 

  • הניסיון – עד כמה הוא באמת מנוסה? 
  • המקצועיות – האם הוא נראה אדם שבקיא בתחום ומקצועי בו? 
  • ההמלצות – האם מדובר על עו"ד שמצאתם אודותיו מספיק המלצות אונליין? 

כדאי גם לברר את הסוגיה הלוגיסטית, כלומר, איפה יושב המשרד של עוה"ד והאם הוא באמת פנוי לטפל במקרה שאתם מניחים על שולחנו. 

האם השירות של עו"ד כזה עולה הרבה? 

זה ברור שכאשר פונים לעורך דין לענייני פשיטת רגל, חלק מהבעיה היא כלכלית. לכן טבעי שעורכי דין כאלה יבינו את הלקוחות שלהם ואת מצבם, מה שיוביל לכך ששכר הטרחה שהם יגבו יהיה סביר ולא מוגזם. מה שכן, אתם יכולים להיות בטוחים שלכל עורך דין פשיטת רגל שאיתו תדברו יש תעריפים אחרים שהוא גובה עבור השירות שהוא מציע. לכן, אם יש לכם אפשרות להשוות מחירים ולראות מי מכל עורכי הדין הכי מומלצים שיש גובה את הסכום הכי נוח מבחינתכם, למה שלא תעשו זאת? אתם תראו שאחרי הליך כזה תוכלו להתחיל שוב מהתחלה והפעם להתנהל נכון יותר מבחינה כלכלית.