4 טעויות של פרסום בגוגל ואיך להימנע מהן

לפתוח עסק חדש זה צעד שמלא בכל כך הרבה התרגשות; אתם זוכים לקחת את הרעיון הנפלא שלכם ולהפוך אותו למציאות. כעת מתחילה העבודה הקשה באמת; מיתוג, פרסום בגוגל ושיווק במדיות נוספות, ועוד. לא מדובר בצעד כל כך פשוט, יכול להיות שנולדתם בעלי עסקים אבל לא ממש אנשי שיווק. 

פרסום בגוגל – מהן הטעויות שאסור לכם לעשות 

אולי כדאי להתחיל בלפרט בפניכם את הטעויות שכדאי מאוד שתימנעו מהן כשאתם עוסקים בפרסום בגוגל:

  • מחקר מילות מפתח – גם אם אתם עוסקים בתחום המבוקש ביותר כיום, פרסום בגוגל חייב להתחיל במחקר מילות מפתח. מדוע? כי אתם לא באמת יודעים מה הלקוחות שלכם מקלידים במנוע החיפוש כשהם מתחילים לחפש. מחקר מעמיק יעלה בפניכם ממצאים שייתכן מאוד שלא העליתם על דעתכם, ויאפשר לכם לנקוט באסטרטגיות יעילות יותר.
  • קבוצות מודעות וקמפיינים – הפרסום שלכם חייב להישאר רלוונטי מתחילת התהליך ועד סופו; החל ממילת המפתח הקטנה ביותר ועד דף הנחיתה. קבוצת מודעות אחת וביטוי אחד הם טעות שתוביל אתכם לכשלון. כדי להימנע ממנו, יש לשאוף למספר קמפיינים במקביל הפונים לכמה שיותר קהלי יעד.
  • תנצלו את כל האפשרויות – טעות נוספת היא לא לנצל עד הסוף את כל האפשרויות שגוגל מציע לפרסום; החל ממודעות טקסט, מודעות מוצרים, פרסום במדיה הכללית ועוד. אל תוותרו על הכלים המתקדמים שגוגל מציע לכם!
  • עושים הכל לבד – קידום בגוגל הוא מקצוע אותו יש ללמוד היטב לפני שיוצאים לדרך. כבעלי עסקים, סביר להניח שאין לכם באמת זמן ללמוד את התחום, אתם חייבים להתעסק במלאי, גיוס עובדים, ועוד. ההמלצה הטובה ביותר היא לפנות לאיש מקצוע בעל וותק וניסיון שמכיר מקרוב את האלגוריתמים של גוגל וכיצד להתמודד איתם. איש מקצוע שכזה יקח אתכם הכי רחוק שאפשר, ויבנה עבורכם את האסטרטגיה המושלמת המותאמת במיוחד אליכם ולעסק שלכם. 

אל תוותרו על גוגל

פרסום בגוגל הוא כלי השיווק החזק ביותר כיום, בלעדיו העסק פשוט לא יוכל להגיע למרחקים שאתם מעוניינים להביא אותו אליהם. לכן, ההמלצה היא לא לוותר עליו ולהשקיע בחיפוש אחר איש שיווק בעל וותק וניסיון בפרסום ושיווק בגוגל.