צילום בוק הריון

הריון הוא תקופה מרגשת מאוד וייחודית, גם אם כבר ישנם ילדים במשפחה. באופן טבעי ישנו רצון להנציח את הרגעים היפים של הבטן התופחת ותחושת שיא הנשיות באופן כללי – והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות צילום בוק הריון.

צילומי הריון לטובת בוק הם חוויה כיפית במיוחד, שכמובן גם משאירה מזכרת נצחית, כזו שגם העובר, לכשיהפוך לפעוט וילד, יוכל ליהנות ממנה ולראות איך נראתה הבטן של אמא כשהוא היה התוכה.

מתי כדאי ליצור בוק הריון?

צילומי בוק הריון יניבו את התוצאה הטובה ביותר כשהבטן כבר מספיק בולטת ונוכחת במלוא תפארתה, ומצד שני ההיריון עוד לא הגיע לשלבים מתקדמים מאוד שבהם האישה ההרה עלולה להיות כבר עייפה מאוד, להתקשות לשאת את המשקל הנוסף ועל כן הסשן יהיה מוגבל וייתכן גם שהתוצאות לא תהיינה המחמיאות ביותר שאפשר.

בהתאם בדרך כלל מומלץ לבצע צילום בוק הריון בין השבוע ה-30 ל-35, ולפעמים, אם הבטן כבר מספיק מורגשת, אפילו מעט לפני. כדאי לקחת בחשבון גם את עונות השנה, ולמשל לא להצטלם בשיא הקיץ או בשיא החורף.

צילום בוק הריון בחיק הטבע – האם כדאי?

בחירה נוספת במסגרת צילומי הריון היא הלוקיישן שבו הם ייערכו. אמנם מרב תשומת הלב מופנית באופן טבעי לבטן שבתוכה רוחשים חיים, אולם גם התפאורה תורמת בסופו של דבר ליופיין של התמונות, כך שכדאי להקדיש מחשבה גם לכך.

האפשרויות העיקריות הן סטודיו וחיק הטבע. חיק הטבע תמיד מחמיא לכל אישה הרה, שגם ככה מרגישה מחוברת מאוד לאמא אדמה, אבל מצד שני מייצר גם מגבלות מסוימות – חשיפה מרובה לשמש, למשל, אינה מומלצת לנשים הרות, כך שתצטרכי למצוא טיימינג אופטימלי לצילומים בחיק הטבע. בכל מקרה ההמלצה היא להצטלם במקום שבו את חשה הכי בנוח, דבר שכמובן בא לידי ביטוי גם בתמונות, ואם תרצי להצטלם גם בסטודיו וגם בחיק הטבע – התוצאה תהיה מרהיבה כפליים.

האם כדאי לשלב ילדים גדולים בבוק?

בהחלט – אם הילדים רוצים בכך, כמובן.

הריון הוא חוויה מאתגרת לכל המשפחה ובפרט לילדים שכבר ישנם, שבאופן טבעי חוששים למעמדם ולשגרת חייהם. חשוב מאוד לוודא שהם לא מרגישים זנוחים, כבר במהלך ההיריון, ועל כן הצטרפות שלהם אל צילום בוק הריון בהחלט מומלצת.