שזירת פרחים לאירועים

תכניסו יופי לאירוע שלכם

שזירת פרחים היא דרך להכניס ריענון, יופי ורומנטיקה לאירוע שלכם. רוצים לשמוע עוד?

נדמה שככל שהזמן עובר, כך אנו מוזמנים ליותר ויותר אירועים. כמובן שאנו שמחים בשמחתם של בעלי האירוע, אך האם כל האירועים חייבים תמיד להיראות אותו הדבר? וכאשר מגיע הרגע שלנו לחגוג, אנחנו רוצים לוודא שהאירוע שלנו יהיה מיוחד ואחר, שכל האורחים ידברו עליו והשמועה תעבור הלאה: אלו יודעים לתכנן אירועים מקוריים!

טרנד חדש בעיצוב אירועים

שזירת פרחים לאירועים

– זו התשובה לכל המעוניינים בהפקת אירוע מקורי וחדשני. שזירת פרחים זו אומנות מלאה ביופי ורעננות והיא מתאימה לכל סוגי האירועים, בכל עונה.

להכניס לאווירה מתאימה

שילוב פרחים כמוטיב עיצובי באירוע, תכניס את האורחים לאווירה המתאימה ותעלה את רמות השמחה של המשתתפים.  שזירת פרחים לאירועים יכולה להוסיף יופי לשולחנות באולם, לכיסאות, לחופה, לבר האוכל, לרחבת הריקודים ולכל מקום אחר במתחם האירוע.

תרצי תכשיט מהטבע גבירתי?

אם רוצים להפתיע את האורחים כבר בכניסה, כדאי לשלב עמדת שזירה במתחם קבלת הפנים. העמדת דוכן שזירת פרחים לאירועים מוסיפה אטרקציה מקורית וכפרית, אשר מכניסה את האורחים כבר בהתחלה למצב רוח שמח וחגיגי. כל אחד יכול לגשת לדוכן ולקבל זר מפרחי העונה, טריים ורעננים, אשר ילוו אותו במהלך האירוע וימשיכו אתו גם כמזכרת. שזירה מקצועית ואמנותית תניב לאורחים גם שרשראות מפרחים, צמידים, קשתות לשיער ועוד אפשרויות רבות. אז תרצי תכשיט מהטבע גבירתי?

שזירת פרחים לחתונה

שזירת פרחים מתאימה לכל סוגי האירועים, אך היא מתאימה במיוחד לחתונות. שזירת פרחים לחתונה מוסיפה לאווירת האהבה והרומנטיקה האופפת את האירוע ומאפשרת לכל האורחים לחלוק תחושות אלו באמצעות פרחים. הפרחים יכולים לקשט גם את החופה ואת כיסא הכלה, הם יכולים לשמש כזר כלה קלאסי או מודרני, לקשט את אולם האירועים וגם להישאר כמזכרת לאורחים, על ידי עמדת שזירה לחתונה, אשר תוצב במתחם האירוע ותאפשר לכל אחד לקבל פרחים שזורים במיוחד בשבילו.

רוצים להפוך את האירוע שלכם למקורי ושמח? אמרלו עיצוב אירועים מקפידים  על ייחודיות, מקוריות ואיכות העיצוב, שמים דגש על יצירת אירוע חם, מחבק ומיוחד לקהל לקוחותינו. עיצוב האירוע  הינו מסע אינסופי ומדהים של צבעים, טקסטורות, אנשים וסגנונות. האתגר שלנו הוא לשלב ולרקום כל אלה יחד וליצור עבור הלקוח שלנו חוויה בלתי נשכחת.

אני מזמינה אתכם להפוך את החלום שלכם למציאות ולפנות אלינו אמרל – טלפון: 050-9710166

כתובת דוא"ל: AMARELU7@GMAIL.COM