איך לעשות שילוח בינלאומי נכון ברילוקיישן?

רילוקיישן למדינה זרה הוא אחד הדברים המרגשים ביותר, אך יחד עם זאת ישנם לא מעט נושאים שכדאי לבדוק לפני שמתחילים לארוז את הפקלאות ולהזמין כרטיסי טיסה. ישנם כאלו שעושים בצורה יחידנית  רילוקיישן וישנם שעוברים עם כל המשפחה. מעבר של כל המשפחה מצריך לארוז בית שלם ולהזמין שילוח בינלאומי לתכולה רבה. על מנת שלא תשלמו מחירים כבדים מידי כדאי שתדעו מהן האפשרויות העומדות בפניכם ואיזו מבניהן המשתלמת ביותר עבורכם. 

בשילוח בינלאומי עומדות לפניכם דרכים שונות להעביר את הציוד שלכם ממדינה למדינה. חשוב לזכור רילוקיישן הוא לתקופה מסוימת, מספר חודשים או מספר שנים מה שבמרבית המקרים (עם לא מחליטים לשנות למגורי קבע), הנוסעים חוזרים לישראל בשלב כזה או אחר והם צריכים למצוא חברת  שילוח בינלאומי לשני הכיוונים. 

מהן הדרכים להעביר את הציוד שלכם?

ישנן שתי דרכים בהן ניתן לשלוח מישראל ולישראל, שילוח באוויר או שילוח בים. לשתי הדרכים יתרונות וחסרונות, בואו נבין מה כל אחת מהדרכים מציעה:

  • שילוח ימי – הדרך הנפוצה ביותר בקרב ישראלים שעושים רילוקיישן הוא השילוח הימי. הציוד שלכם נכנס למכולה והמכולה תגיע ליעדה באנייה. השילוח הימי מתאים לחפצים שאינם דחופים לנו וניתן לשלוח אותם או לפני שאנחנו עוזבים את הארץ ולא נרגיש בחסרונם בשבועות האחרונים שלנו בארץ או לשלוח אותם מאוחר יותר ונצפה להם כמה שבועות לאחר שאנחנו כבר מתמקמים בארץ החדשה. 
  • שילוח אווירי – שילוח אווירי הוא יקר יותר אך מהיר יותר. משפחות שצריכות להעביר כבודה רבה בד"כ לא בוחרות בשיטה הזו כיוון שבסופו של דבר זה לא משתלם. אך לאלו שאינם יכולים להמתין עם הכבודה זו דרך יעילה ביותר להעביר את הציוד שלכם במהירות. 

טיפ לשילוח ימי במכולות

השימוש במכולות לשילוח ימי היא נוחה ופשוטה. אם אין ברשותכם ציוד רב להעביר במכולה תוכלו להוזיל את העלויות ולחלוק מכולה ולהשתמש בכמות שאתם צריכים. מומלץ לפני שאתם סוגרים עם חברת שילוח בינלאומי לבחון הצעות מחיר שונות ולהיעזר במומחים היכולים להציע לכם פתרונות בהתאמה לצרכים האישיים שלכם.