תיקון סלולרי בבית הלקוח – שירות משתלם במיוחד

התלות שלנו בסמארטפונים הולכת והופכת למשמעותית יותר ויותר משנה לשנה. המכשירים החכמים נהיים חכמים יותר, אנחנו עוברים לבצע באמצעותם עוד ועוד פעולות, ולכן השבתה של הטלפון שהוא כמובן הרבה יותר מטלפון היא נזק של ממש. למעשה, יש פסיכולוגים שאף משווים את התחושות שלנו בהיעדר סמארטפון לתחושה של אדם שאיבד איבר!

בהתאם, אם ישנה תקלה כלשהי בסלולרי, נרצה לתקן אותה מיד, ואם מישהו מציע לנו את תיקון הסלולרי אצלנו בבית – מה טוב.

אילו תקלות אפשר לתקן בבית הלקוח?

תיקון סלולרי בבית הלקוח הוא שירות יקר ערך, שמאפשר לטפל בכמעט כל בעיה. התקלות הנפוצות הן מסך שבור, מסך שלא מגיב לתנועות הידיים של בעליו, סוללה שלא מאפשרת ליהנות מהסמארטפון, נזקי מים ומכשירים שלא נדלקים מסיבה כזו או אחרת.

היתרונות של תיקון סלולרי בבית הלקוח

היתרון העיקרי של תיקון סלולרי בבית הלקוח הוא כמובן החיסכון בזמן. כשאתם לא צריכים לנסוע למעבדה, לחפש חנייה, ללכת ברגל מהמקום שבו מצאתם חנייה עד למעבדה, ואז לחזור אליה שוב כדי לאסוף את המכשיר המתוקן ושוב לבזבז זמן.

יתרון חשוב שני הוא המידיות של הטיפול – כשטכנאי סלולר מגיע לבית הלקוח הוא כמובן מטפל בו במקום בתקלה, ואתם יכולים לחזור להשתמש בסמארטפון בלי בעיה ובעיקר להירגע ולנשום לרווחה.

עוד יתרון הוא הוודאות שלא נלקח מידע פרטי רגיש מהמכשיר שלכם. כשהתיקון מתבצע אצלכם בבית, מול העיניים שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים במלוא מאת האחוזים שלא נלקח מהמכשיר מידע שהוא שלכם ורק שלכם.

באילו מכשירים מתבצע התיקון גם אצלכם בבית?

רשימת המכשירים הסלולריים שאפשר לתקן בבית הלקוח ארוכה ומגוונת: אייפון X, אייפון 8, אייפון XS, אייפון XR, סמסונג A, סמסונג S10+, דגמי LG השונים, מכשירים של ווואוי, שיאומי, וואן פלוס ועוד ועוד.

כמובן שכדי שהתיקון יהיה יעיל באמת, כך שלא תצטרכו להזמין עוד תיקון סלולרי בבית הלקוח, חשוב לפנות למעבדה מקצועית שמעסיקה טכנאים מנוסים ומיומנים מאוד. דגש חשוב נוסף הוא הזמינות – כך שלא תצטרכו לחכות זמן רב מדי עד שהסלולרי יחזור לחיים.