כל מי שיש לו אתר חייב להכיר את שירותי אחסון האתרים האלו?

בניתם אתר לעסק שלכם או הקמתם חנות אונליין רק אתם באמת יכולים להעיד כמה באמת השקעתם בזה. הכסף לבניית האתר, השעות של ישיבה ועריכה, ביצוע שינויים וכל אלו על מנת שאתם תוכלו להיות בטוחים כי האתר של העסק שלכם או החנות האינטרנטית שלכם יהיו מוגנים ומזמינים עבור הגולשים שלכם. אספנו עבורכם כמה טיפים על מנת שגם אתם תדעו ותכירו את השירותים שכדאי לכם לבדוק כשאתם בוחרים אחסון אתרים לאתר שלכם. 

כל אתר עסקי או חנות אינטרנטית מצריכים מהבעלים כמה רבדים על מנת שהאתר יצבור את אמון הציבור וימשוך אותו לקנות ממנו או לחילופין לגרום לו לסגור עסקאות מול בית העסק. לכן חשוב שהאתר יעבוד בצורה רצופה ללא תקלות לאורך הדרך, חשוב ליצור אתר בטוח שמספק הגנה על פרטיות הלקוחות הן פרטים אישיים והן פרטי כרטיס אשראי, חשוב לבנות את האתר מלכתחילה כאתר מזמין וזורם המאפשר לקהל הגולשים התמצאות מהירה היכן הם נמצאים בתוך האתר ועוד רבים נוספים. אך מתוך כל הרשימה הארוכה של חברות לאחסון אתרים איך תדעו מה הם השירותים שהכי מתאימים לכם? 

שלושת השירותים המובילים שכל אחד צריך: 

  • תמיכה טכנית – נתחיל מהדבר הכי חשוב ולעיתים הוא הדבר הראשון שנופל בין הכיסאות ובעל העסק רק במקרה של תקלה רצינית מאבד את השלווה לחלוטין ועושה שמיניות באוויר על מנת למצוא מי שיתקן את התקלה שקיימת באתר שלו. תמיכה טכנית היא הבסיס לכל הצלחה של האתר להיות זמין ללקוחות 24/7. 
  • אבטחת מידע – בוודאי גם אתם עצמיכם עושים קניות באינטרנט. האם יצא לכם לשלם באתר שלא היה מאובטח? האם הפקדתם את פרטי כרטיס האשראי שלכם באתר שלא מופיע לו סמל המנעול? כנראה שתשובתכם תהיה לא. בדיוק מאותה הסיבה שאתם רוצים לשמור על הפרטים שלכם כשאתם קונים מחנויות אונליין שונות כך גם הלקוחות שלכם לא יפקידו את פרטי כרטיס האשראי באתר לא בטוח. לכן אין כלל שאלה וזה אחד הפרמטרים החשובים ביותר. 
  • התאמה אישית – לכל עסק יש את המאפיינים שלו, לכל בעל עסק יש את הצרכים שלו. לכן חשוב כשמחפשים חברת אחסון אתרים, לוודא כי הם יכולים לספק לכם חבילה בהתאמה אישית ולכלול בתוכה את כל מה שהעסק שלכם והאתר שלכם צריכים כדי לעבוד בצורה בטוחה ואיכותית.