החתונה המושלמת: כיבוד, צוות ודייג'י לחתונה

החתונה המושלמת היא חתונה המשלבת כמה וכמה אלמנטים, אבל מכל הרשימה הארוכה שתצטרכו לפגוש, להבין ולבחור ממנה, הרי שיש כמה אלמנטים שמשפיעים הרבה יותר מאחרים, כמה דברים שפשוט יש להם משקל הרבה יותר גדול על החתונה שלכם. דיג’יי לחתונה זו דוגמא מצוינת לאלמנט שכזה.

לא רק הדי.ג’יי, אלא גם ההסעדה והכיבוד, ורמת השירות של הצוות ישפיעו ישירות על האירוע שלכם. המלצרים חייכנים או זעופים? הבר האקטיבי שמח או "רק עושה את עבודתו"? אלמנטים אלו דורשים התייחסות כדי לוודא שהחתונה שלכם עולה על הגל הנכון, והופכת לאירוע שנחרט בלבכם ולבבות האורחים שלכם, כמו שצריך.

דייג'י לחתונה, תפריט לחתונה – יותר חשוב מהשמלה והחליפה

אוקיי, נושא רגיש, הרי ששמלת הכלה זה משהו שבדרך כלל לוקח הרבה תשומת לב, הרבה זמן, הרבה כסף והרבה דאגה. אבל בכל זאת, בואו נדבר בגובה העיניים – השמלה שלה חשובה, והחליפה שלו גם, אבל מה שממש יזכרו זה בעיקר:

  • האוכל – אם הכיבוד טוב, בקבלת הפנים, בארוחה, ובקינוחים (בעיקר בקינוחים 🙂  ), אז ניצחתם
  • הצוות – אם הצוות מחייך, נותן שירות ועושה אווירה, האורחים שלכם מרגישים טוב, מרגישים בבית
  • העיצוב והניקיון – אם העיצוב מוקפד זה מעולה, אבל אם מישהו דואג כל הזמן שהכול יישאר נקי, אז ניצחתם באמת
  • התקליטןדייג'י לחתונה זה החמצן לחתונה, ובסופו של דבר החברים שלכם ואתם תיהנו הכי הרבה אם הדי.ג’יי נותן עבודה

איך בוחרים די.ג’יי?

אז הבנו והסכמנו שבסופו של דבר, דייג'י לחתונה זה לא משהו לשחק איתו, ואנחנו חייבים להביא מישהו תותח. איש מקצוע אמיתי שיודע את העבודה, ויידע לטפל גם ב"מצבי חירום" באווירה, וגם לזרום כשהכול פשוט וזורם. בן אדם כזה חייב להגיע עם ניסיון אמיתי ומוכח, עם קבלות והיסטוריה מרשימים מספיק כדי לעבור כל מפתן במקצוע שלו בלי היסוס.

הדי.ג’יי שלכם הוא אשף בתקשורת מוסיקלית, להרקיד, להפעיל, ולייצר אנרגיה. אבל אתם חייבים להרגיש איתו בבית גם בתקשורת הוורבאלית, לראות שהכול זורם ביניכם, שהשיחה קולחת, ושיש לכם עם מי לדבר, כדי שהשפה המשותפת שלכם תתבטא גם באירוע.