כיצד נקבע המחיר של הובלת מכולות?

במאה ה-21 מגמת הגלובליזציה צברה תאוצה מאוד וישנם גידולים גבוהים בהיקפי הצריכה. כתוצאה מכך ישנה גדילה גם בסחר הבינלאומי ולצד פתיחת חסמי יבוא מצד הממשלה, מגיעות לישראל יותר ויותר מכולות מדי שנה. הובלת מכולות יכולה להיות עסק יקר מאוד, ולכן חשוב לבחור בחברה המספקת שירותים אילו באופן מקצועי על מנת להבטיח שתכולת המכולה לא תיפגע ולא תגרום לבעל המכולה להפסדים. במאמר זה קיבצנו עבורכם את הפרמטרים המשפיעים על העלות של הובלת מכולות, על מנת שתדעו כיצד נקבע המחיר הסופי.

  1. גודל המכולה – גודל המכולה הוא שקובע חלק משמעותי מאוד מן המחיר הסופי של הובלת מכולות. לדוגמה – מכולה בגודל של 20 רגל בין 500 ₪ ל-1500 ₪, ומכולה של 40 רגל יכולה גם להגיע למחיר של עד 2000 ₪.
  2. מרחק הנסיעה – מרחק הנסיעה משפיע גם הוא על העלות של הובלת מכולות, לצד תזמון הנסיעה לשעות שאינן שעות עומס בכבישים. תזמון זמן הנסיעה לשעות פנויות בכבישים יוכל להביא להוזלה משמעותית במחיר. הובלות לאזורים בארץ כמו הגליל ורמת הגולן או אל הנגב והערבה עלולות להיות יקרות יותר מהובלות למרכז הארץ.
  3. משקל התכולה במכולה – ההנחתה של המכולה על המשאית נעשית על ידי שימוש במנוף – בעזרתו מרימים את המכולה לאוויר, המשאית נכנסת תחתיה, ואז מורידים את המכולה אל המשאית באופן עדין ומבוקר על מנת שלא לפגוע בתכולת המכולה. משקל התכולה הוא שמשפיע על המנוף בו נעשה שימוש, וכן גם על סוג המשאית שתסיע את המכולה מיעד X ליד Y וכן על צריכת הדלק בעת הנסיעה. ככל שמשקל המכולה גבוה יותר, כך הצעת המחיר תהיה גבוה יותר.

פרמטרים שחשוב להקפיד עליהם בעת ביצוע של הובלת מכולות

הובלת מכולות היא עניין עדין המצריך הקפדה ותשומת לב לפרטים רבים, על מנת לבצע אותה בזמן הקצר ביותר (ככל המתאפשר), לצד זה שלא תהיה פגיעה או נזקים בתכולת המכולה המועברת מנקודה אחת לאחרת. כאשר אתם נזקקים לשירות של הובלת מכולות אנו ממליצים לכם לבחור בחברה המתמחה בתחום זה, ובעלת ניסיון רב על מנת להבטיח עבורכם את חוויית השירות המקצועית והאדיבה ביותר, לצד מחיר הוגן.