למה כדאי להיעזר בשירות של מגשרת גירושין באר יעקב?

גם בעידן הנוכחי, כש-1 מכל 3 זוגות שעמדו מתחת לחופה מחליטים בנקודת זמן מסוימת להיפרד, גירושין הם חוויה לא פשוטה. בפרט כך הדבר כשיש גם ילדים בתמונה, ובכל מקרה כדאי להיעזר בשירות של מגשרת גירושין באר יעקב על-מנת לסיים את הפרק הנוכחי בלי משקעים מיותרים.

לפתוח דף חדש באמת

במקרים רבים אדם שמתגרש, בין אם הוא יוזם התהליך ובין אם הפרידה נכפתה עליו עקב הרצון של הצד השני, לא מצליח לעבור לשלב הבא בחיים באופן נכון עבורו. המשקעים שמשאירה הזוגיות שהתפרקה מושכים אותו שוב ושוב אחורה, ומונעים ממנו להסתגל למצב החדש שנוצר ולהפיק ממנו את המקסימום. הליך גישור גירושין בבאר יעקב אצל אשת מקצוע מנוסה שכולל התייחסות גם לפן הרגשי מאפשר לשחרר את כל המועקות, הכעסים והתחושות הקשות האחרות, ולצאת לדרך חדשה בלב נקי.

חיסכון ניכר בזמן

סיבה טובה נוספת לפנות אל מגשרת גירושין באר יעקב היא היעילות הרבה שבה מתנהל הגישור. אם הליך שמתקיים בבית משפט לענייני משפחה או בבית דין רבי עלול להתארך ולהיגרר עוד ועוד, הגישור אצל אשת מקצוע קשובה ומנוסה מושלם תוך זמן קצר. באופן טבעי גם לכך יש תרומה ליכולת לפתוח דף חדש בהקדם.

מניעת פגיעה בילדים

הליך גישור גירושין הופך למשאב קריטי כשיש ילדים בתמונה ויש חשש ממשי לפגיעה בהם עקב מאבקים קשוחים מאוד בין ההורים. למגשרת מנוסה יש את הכלים והידע לפוגג מתחים, ולייצר הסכמות בין הצדדים, גם כשהרגשות קשים ואפילו סוערים.

מצב Win-Win בזכות מגשרת גירושין באר יעקב

חשוב להדגיש כי מגשרת גירושין באר יעקב לא כופה כמובן שום דבר על בני הזוג שבחרו להתגרש. למעשה גם הפתרונות לקונפליקטים שנוצרו עם הפרידה מגיעים מבני הזוג, כשהתרומה של אשת המקצוע ליצירת מצב ה-Win-Win היא ההנחיה המדויקת ונטרול המוקשים שמקשים על הגעה להסכמות המיטיבות. במסגרת גישור גירושין בבאר יעקב יכולים שני הצדדים להעלות כל רעיון בלי לחשוש, ובנוסף האווירה החיובית שבה מתנהלים הדיונים, בניגוד לתחושות הנוקשות שמשרה בית משפט, מקלים מאוד על מציאת מענה מתאים לכל צורך ולכל חשש של שני בני הזוג – עד להגעה להסכמה מלאה לגבי אופן הפרידה.