ציפוי חרסינה לשיניים מחיר הגיוני לטיפול חיוני

לא לכולם יש את אותם השיניים, וחלקנו זקוקים לטיפולים מורכבים יותר מאחרים. מה שכן, כמעט לכל האוכלוסייה באופן גורף יש כתמים, פגמים ופיגמנטציה על השיניים, בלי יוצאים מן הכלל. מדוע? קפה, תה, יין, שוקולד, עישון, ובכלל החיים, מובילים אותנו לשיניים קצת "מלוכלכות", שדורשות ציפוי חרסינה לשיניים.

מחיר לא גבוה משלמים אלו הבוחרים לבצע את ההליך הפשוט, ובעיקר כאשר מבינים עד כמה התוצאות שלו טובות. שלא כמו הלבנת שיניים כימית "רגילה", אשר יכולה לעיתים לשפר את המצב של מראה השיניים, הרי שלציפוי החרסינה יש יתרונות רבים יותר, ועליהם נפרט בשורות הבאות, כדי שתוכלו לשפוט בעצמכם מה עדיף לכם.

ציפוי חרסינה לשיניים מחיר לגיטימי ליתרונות הללו:

אם אתם מחפשים להבין טוב יותר האם מתאים לכם לשלם על ציפוי חרסינה לשיניים מחיר קצת יותר גבוה מאשר הלבנת שיניים רגילה, אתם בהחלט עוסקים בצרכנות נבונה, ומגיע לכם לדעת את הפרטים הללו, כדי שתוכלו לבחור את המהלך הבא שלכם:

  • ציפוי חרסינה למינייט משלב עמידות מאוד גבוהה לצד מראה טבעי, במחיר משתלם במיוחד.
  • ציפוי החרסינה לא מעורר תגובה של הגוף, ולכן הוא קל מאוד לקליטה על השן ולא מפריע לכם כלל.
  • ציפוי חרסינה לא סופח אליו חומרים, לכן כל המכתימים למיניהם, קפה, יין וכיו"ב, פשוט לא עושים עליו רושם, תרתי משמע
  • אפשר לעבוד עם החרסינה על שן אחת, או על כמה שיניים, כך שתוכלו לעשות התאמה אישית לטיפול (ולמחיר)

איזה עוד ציפויים יש?

ציפוי קומפוזיט הוא תרכובת חומרים שמערבים שרף מיוחד, ואולי ימליצו לכם עליו בגלל המחיר שלו, אבל לאורך זמן הוא סופח חומרים, מכתים, ודורש תחזוקה רבה. ציפוי ננו קרמי הוא שילוב שמביא את היתרונות של קומפוזיט עם יתרונות החרסינה, דורש פחות תחזוקה, ופחות מכתים.

בסופו של דבר אם אתם מחפשים לשלם על ציפוי חרסינה לשיניים מחיר הגיוני וליהנות מתוצר איכותי, ככל הנראה תעדיפו את ציפוי הלמינייט. אם אתם מחפשים להשקיע יותר במחשבה קדימה, או שיש לכם אתגרים כמו כתרים ולא רק שיניים טבעיות, תלכו על לומינריס, במחיר קצת יותר גבוה, אבל עם יותר אפשרויות.