באילו מצבים כדאי לקחת רואה חשבון במרכז

לרואה חשבון יש לא מעט תפקידים חשובים ומשמעותיים בשבילנו, ובאיזשהו שלב נצטרך להיעזר בהם. הם מייצגים אותנו מול הרשויות השונות בענייני מס, הם יודעים לעשות סדר בעבודה שלנו, מקפידים על זכויות העובדים ומוודאים כי אין חריגות במצב הפיננסי שלנו, לפי המיסים השונים. זה מאוד קשה לנהל עסק, ולכן חשוב לקחת רואה חשבון במרכז שיעזור לנו. במאמר הבא אספנו את המצבים בהם הכי קריטי להיעזר ברואה חשבון.

ניהול עסק עצמאי

בישראל ישנה בירוקרטיה שלמה, מסובכת ומסורבלת. וזה בעיקר מקשה על בעלי עסקים. אם אתה מהנל עסק ואתה רוצה להצליח בו, ולפנות את הזמן שלך לדברים החשובים, לדברים שאה באמת רוצה לעשות, שיקדמו את העסק, במקום לשקוע בטפסים ומסמכים כל היום, כדאי לך לפנות אל רואה חשבון במרכז. הוא ידאג לחשב את שעות העבודה של העובדים, ימי החופשה, הפנסיות, וידאג לשלם להם בזמנים הנכונים, ללא תקלות חריגות ולהנפיק להם תלושי שכר מסודרים.

מעבר לחברה בע"מ

לעומת עוסק פטור ועוסק מורשה, לחברה בע"מ יש חובה לנהל 2 חשבונות בנק, דבר אשר מסרבל ומסבך את כל ההתנהלות הפיננסית בעסק, רואה חשבון ידע לעזור לכם לעשות סדר בהפרדת החשבונות, במעקב ההוצאות וההכנסות, להוציא את הכספים הנכונים מהחשבון הנכון, ולנהל את כל הבירוקרטיה המורכבת מול רשויות המדינה. לחברה בע"מ יש יותר אחריות, יותר חוקים לעמוד בהם ויותר בירוקרטיה, מאוד חשוב שיהיה לצדכם רואה חשבון, תקלות קטנות יכולות להוביל לקנסות מאוד גבוהים.

זכויות

לבעלי עסקים רבים יש הרבה זכויות, הטבות והחזרים שמגיע להם לקבל חזרה מהמדינה ומקורות נוספים. ההחזרים יכולים להגיע לסכומים מאוד גבוהים, ניצול נכון של המשאבים הפיננסיים של העסק משפיע על ההצלחה אן ההתרסקות של העסק. המון בעלי עסקים לא מבינים בזה מספיק או מתייאשים בגלל הבירוקרטיה, רואה חשבון במרכז ידעה לתת לכם מענה, יש לו את הידע והניסיון לעזור לכם גם לקבלת הזכויות שמגיעות לכם.

ראש שקט

כבעלי עסקים יש לכם המון על הראש, רואה חשבון במרכז יכול להקל עליכם עם כל העומס, הוא יקח עליו את כל נושא המצב הפיננסי של העסק והתנהלות מול רשויות המדינה.